TAŃCE W POLSKIEJ CEREKWI

Zapraszamy dzieci i młodzież

na zajęcia taneczne w Polskiej Cerekwi

 w każdą środę o godz. 15:30

Centrum Kultury Polska Cerekiew

  Zajęcia taneczne są nieodpłatne!!!

Zajęcia...

Czytaj więcej

ZSM nr 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19 w K - Koźle

Urząd Miasta Kędzierzyna-Koźla Miejski Zarząd Oświaty i Wychowania

Szkoła Tańca „Orian-Show” Piotr i Anna Orian

Serdecznie zapraszamy na XI edycję Przeglądu Tańca dla Przedszkolaków pn. "TAŃCOWAŁA IGŁA z NITKĄ"  Miejski Ośrodek Kultury K - Koźle wtorek 16 czerwca 2015 roku godzina 09:00

Czekamy na Was...

...

Czytaj więcej

 OBÓZ TANECZNY...

W tym roku obóz taneczno-sportowy zostaje ODWOŁANY z przyczyn od nas niezależnych

Osoby które dokonały wpłat zaliczki proszone są o skontaktowanie się z biurem turystycznym

w celu zwrotu pieniądzy

 

Czytaj więcej

III  BIEG AZOTOWY Z OKAZJI DNIA CHEMIKA

25 maj 2015 r.

Zapraszamy na III Uliczny Bieg Azotowy

Link do zapisów ---> http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1706

 

...

Czytaj więcej

EMAUS - Koniaków 2014

Już przyzwyczajeni do wiosennych klimatów pobyt  w Ośrodku Rekolekcyjnym "EMAUS" traktujemy jako doładowanie aku... przed  drugim półroczem szkolnym. W tym ciekawym miejscu spotkaliśmy jeszce ciekawszych ludzi., Nasz dzień zaczynamy Mszą Świętą z kazaniem, następnie śniadanko i na stok, aby pośmigać na nartach lub desce, po obiedzie chwila odpoczynku,  każda rodzina według swoich zainteresowań spędza ten czas i po kolacji spotkanie integracyjne, gry i zabawy dla dzieci i rodziców, później  jakaś dyskoteka dla młodzieży. Dzień kończymy Apelem Jasnogórskim o 21:00.

  Wspomnieni na wstępie ciekawi i zarazem wspaniali ludzie to wszyscy uczestnicy naszego coroc...

Czytaj więcej

Jesteśmy po kolejnym wielkim wydarzeniu tym razem sportowym pn. "XV Jubileuszowy CyClo Cross & GÓRKA 2014" To były wyścigi kolarzy przełajowców,  biegaczy - rowerzystów i najmłodszych krasnali, którzy przebiegli dystans ok 300 metrów. Już po i  można stwierdzić, że oprócz prześlicznej pogody cała impreza przyniosła nam wiele nowych doświadczeń i chęci do dalszych działań. Cieszy szczególnie fakt, że przyszli na "Górkę Zabieńską" rodzice z dziećmi, młodzież i dorośli, aby sobotę spędzić na powietrzu dotleniając się i aktywnie spędzić czas.

...

Czytaj więcej

Dnia 28.01.2014 r. w świetlicy PSP nr 19 w K-Koźlu odbył się 20 jubileuszoowy bal dla babci i dziadka. Tak się składa, że wśród występujących dzieci zaprezentowali się członkowie formacji "ORIAN-SHOW", szkoły tańca która okazuje się również obchodzi 20-lecie swojej działajności w murach PSP 19. Codzienne próby w poniedziałki i środy dały rezultaty super pokazu tańca w wykonaniu młodych adeptów tej sztuki. Po zatańczeniu wiązanki tańców standardowych dzieci otrzymały wielkie brawa od publiczności, a trener zespołu był dumny jak PAW...

...

Czytaj więcej

Dwa zespoły Szkoły Tańca "ORIAN - SHOW" miały możliwość zaprezentowania się dla wspaniałej i wdzięcznej publiczności jaką byli Babcie i Dziadkowie. Formacja taneczna "BŁYSKAWICE- Krapkowice" zatańczyła dokładnie w dniu Babci tj. 21 stycznia w DPS "ANNA" w Krapkowicach. Był to ich pierwszy pokaz tańca w nowym składzie i cieszy fakt, że dla tak ważnych osób w naszym życiu jakimi są z pewnością BABCIE i DZIADKOWIE!!!

...

Czytaj więcej